Pomoc

Na jakich urządzeniach mogę ustawiać pasjansa?

Na wszystkich urządzeniach! Gry, które znajdziesz na naszej stronie, korzystają z oprogramowania HTML5. W przeciwieństwie do starszego oprogramowania Flash, program ten działa na wszystkich komputerach stacjonarnych i przenośnych, tabletach i smartfonach. Można też grać na telewizorach typu Smart TV!

Jak mogę się dowiedzieć, jakie są zasady wybranej gry?

Jeżeli nie wiesz, czym jest pasjans i nigdy w niego nie grałeś, pewnie nie wiesz, jak to działa, dlatego przygotowaliśmy poręczną stronę z zasadami gry; można ją znaleźć w menu głównym. Wytłumaczono tu, jakimi zasadami rządzi się standardowa gra pasjans. Na każdej stronie z grą, zamieściliśmy również instrukcje, które możesz przeczytać zanim rozpoczniesz grę. Jeśli po przeczytaniu, nie uda ci się zagrać, możesz nam wysłać wiadomość e-mail opisującą, co nie wychodzi.

Czy pasjans to trudna gra?

Z pewnością nie, a co więcej jest całkowicie darmowa! Wszystkie gry na tej stronie są darmowe i można w nie grać na tej stronie albo na urządzeniach przenośnych (telefonach, tabletach); nie trzeba zatem instalować czy ściągać jakichkolwiek aplikacji czy programów.

Czy sami przygotowaliście wszystkie gry?

Nie. Niektóre gry na stronie Pasjans.pl przygotowaliśmy sami, inne przygotował ktoś inny. Otrzymaliśmy pozwolenie, by umieścić je na naszej stronie.

Nie mogę rozpocząć gry lub gra nie działa prawidłowo.

Znalazłeś/aś na stronie coś, co nie działa lub nie działa najlepiej? Napisz do nas e-mail, a my spróbujemy rozwiązać problem. Wyjaśnij w mailu, o którą grę chodzi.